środa, 9 listopada 2016

In&out #4

In :

Skra Bełchatów

1)      Styl gry – samba po argentyńsku; krótkie po prostu poezja, Mariusz śmigający jak rakieta z prawego, zbiegnięcie z Winiarem, czyli siatkówka skuteczna i przyjemna dla oka – to, co kocham najbardziej!
2)      Poprawa przyjęcia
3)      Wygrywanie końcówek = hartowanie drużyny
4)      Winiar w dobrej dyspozycji


Czapy
Nowa beżowa <3 (nie mogłam się powstrzymać, więc znalazł się pomysł na obejście argumentu pod tytułem : „czapa? Przecież już masz!” – prawda, Asiu? :D)
+ reakcja na czapy w Poznaniu – bezcenne!

Ostatnio  w czwartek, zagubiona ja i ekipa na przystanku :
Ja : Przepraszam, jak dojdę na Ka …?
Ktoś : KŁOS I WRONA!
Ktoś 2 : GDZIE!?
Ktoś : No na CZAPIE!

Jak widać, ludzie reagują mega pozytywnie, utożsamiają mnie z czapą i dzięki temu zapamiętują (potwierdzone info od ludzi z roku), no i nawiązuję dzięki niej krótkie, aczkolwiek miłe i sympatyczne relacje w autobusach, tramwajach i na wszelkich przystankach :)
Dziękuję, Karolu i Andrzeju! :D


ZAKSA – Jastrzębie
… tie-break do 20 mówi sam za siebie – mecz sezonu narazie! #taksiębawiZAKSA

Częstochowa – Politechnika
In  a nie out (choć uwielbiam Wilki Bednaruka), bo Częstochowa to Bąkiewicz, a Bąkiewicz to sentyment :) #brawoWyOut :

Walkower Skry
Kara przede wszystkim dla siatkówki samej w sobie; dla zawodników i kibiców. Decyzja, która boli mnie bardzo, bo #yellowblackfamily. Ty wiesz i ja wiem, że w Szczecinie te trzy punkty nie pomogą i nie zaszkodzą, a my możemy ich w Bełchatowie potrzebować.

A teraz uczciwie, czy ta jedna akcja miałaby wpływ na przebieg całego meczu, gdyby była rozegrana w innym składzie osobowym? Odpowiedź nasuwa się sama. Ja już nie raz mówiłam, że jak się za dużo kombinuje, to nic dobrego z tego nie wynika, siatkówka zawsze obroni się sama; powinna być pełna ducha sportu a nie przepisów.

Hejty na TT mogę podpiąć pod walkower, ale czy to ma sens? Ludzi nie zmienię, Twitterów nie nawrócę; u nas tak już jest, że bardziej niż swoim klubem, interesujemy się cudzym nieszczęściem, im szybciej się z tym pogodzę, tym mniej nerw stracę.

Brak możliwości/czasu na oglądanie meczosów

… niewesołe życie studenta bez telewizji :(  


PS : Spóźnione i całkowicie zintegrowane In&outy, obiecuję poprawę!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz